Безпечна праця татка – запорука щасливого дитинства!

04 січня 2021

На адресу Головного управління Держпраці у Харківській області почали надходити перші роботи  учасників  Х Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» 2021.

Конкурс, присвячений Дню охорони праці в Україні, організовує і проводить Товариство з обмеженою відповідальністю «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці та Головного управління  Держпраці у Харківській області. До проведення регіонального  туру конкурсу долучилися підприємства, установи, організації Харківщини.

Так,  першими надійшли конкурсні роботи дітей-школярів працівників ХФ ПАТ «Укртелеком» та працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України, зокрема ДП «Харківський облавтодор» та ДП «Дороги Харківщини», у яких учасники конкурсу привертають увагу дорослих до дотримання правил з охорони праці, використання спецодягу під час виконання робіт та ін. Діти зазначають, що коли у батьків безпечні умови праці, то вони щасливі та спокійні за їх життя та здоров’я.

Нагадуємо, що для підбиття підсумків конкурсу на регіональному рівні, роботи мають бути надіслані не пізніше 15 лютого 2021 року на адресу Головного управління Держпраці у Харківській області: 61002, м. Харків, вул. Алчевських, буд.40.

Ознайомитися з інформацією щодо умов конкурсу, організацією та проведення регіонального туру Х Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» 2021 можна на офіційному сайті Головного управління Держпраці у Харківській області: https://kh.dsp.gov.ua/