Фахівцями управління з питань праці ГУ Держпраці у Харківській області взято участь у спільних заходах з Харківською обласною прокуратурою в ДУ «ПОКРОВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ №17»

12 січня 2022

11 січня 2022 року фахівцями управління з питань праці Головного управління Держпраці у Харківській області взято участь у спільних заходах з Харківською обласною прокуратурою в частині надання кваліфікованої консультації з питань додержання вимог законодавства про працю у відношенні засуджених до позбавлення волі в ДУ «ПОКРОВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ №17».

Під час заходу державними інспекторами було проаналізовано питання дотримання режиму робочого часу працюючих в’язнів, форми та системи оплати, що використовуються в установі.

Так, встановлено:

у відповідності до вимог ст. 118 КВК України з усіма засудженими укладені строкові трудові договори в письмовій формі. Працівники допущені до роботи попередньо з повідомленням територіального управління центрального  органу  виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття їх на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, що відповідає вимогам  ч. 4 ст. 24  КЗпПУ.

З урахуванням особливостей, визначених наказом Міністерства юстиції України від 22.03.2012 року №442/5 «Про затвердження Інструкції про умови праці та заробітну плату засуджених до обмеження та позбавлення волі» та лікувальної специфіки закладу справа строкові трудові договори укладені на підставі особистих заяв працівників та при наявності висновку лікарської комісії установи.

Низький рівень питомої ваги працевлаштованих до загальної кількості засуджених зумовлений наявністю відповідних медичних протипоказань, відсутністю згоди засуджених для їх залучення до роботи та відсутністю відповідних документів, що посвідчують особи засуджених як громадян України.

В ході перевірки було встановлено факт використання установою надурочних робіт засуджених. Залучення працівників до надурочних робіт здійснюється у відповідності до вимог ст. 62,63 КЗпПУ.  Гранична норма  таких робіт не перевищує показник 120 годтн на рік, що відповідає вимогам ст. 65 КЗпПУ.

Фактів залучення засуджених до праці на об’єктах та видах робіт, де заборонена їх праця не встановлено.

Робочий тиждень працюючих засуджених не перевищує 40 годин на тиждень. При 6-ти денному робочому тижні засуджені працюють не більше 7 годин на добу, у відповідності до вимог ст. 52 КЗпПУ.

Напередодні святкових і неробочих днів тривалість роботи засуджених  скорочується на одну годину, що передбачено ст. 53 КЗпПУ.

Засуджені, задіяні в контрагентських роботах по забезпеченню функціонування котельні на твердому паливі, що розташована на території установи, задіяні в роботі у нічний час згідно графіків роботи, у зв’язку з встановленими умовами функціонування закладу вцілому. У відповідності до вимог ст. 108 КЗпПУ за роботу у нічний час таким працівникам  здійснюється доплата у розмірі 35% годинної тарифної ставки за кожну годину роботи у нічний час.

Адміністрацією установи засуджені долучаються до робіт без оплати праці, а саме: роботи з благоустрою колонії, поліпшення житлово-побутових умов в’язнів або до допоміжних робіт із забезпечення установи продовольством  в порядку черговості, в неробочий час і не більше як на дві години на день, що не суперечить вимогам ч. 5 ст. 118 КВКУ. Види робіт визначаються в залежності від необхідності. Щомісячно у відділеннях соціально-психологічної служби складаються графіки залучення засуджених до вищевказаних робіт, контроль за виконанням яких здійснюється начальниками відділень.

Форми і система оплати праці, норми праці та розцінки в установі встановлені у відповідності до положень наказу Міністерства юстиції України від 07.03.2013 № 396/5.

Так, наприклад для працівників, задіяних у сфері господарського обслуговування встановлена погодинна оплата праці з урахуванням мінімальних гарантій, передбачених ст. 95, 96,97 КЗпПУ. Для робітників, задіяних на роботах у майстерні з виготовленню капців, встановлена відрядна система оплати праці. Так, в установі наявні розцінки та калькуляція в розрізі кожного виробу. Сума заробітної праці при цьому прямо залежить від кількості виробленого товару. Для робітників, що виконують роботи в котельні також застосовується погодинна оплата праці, при цьому її фінансування здійснюється за умовами Договорів про залучення засуджених до суспільно-корисної праці на контрагентському об’єкті.

Відповідно до наданих розрахунково-платіжних відомостей за період ІІ півріччя 2021 року встановлено, що з заробітної плати засуджених до позбавлення волі утримується витрати на комунально-побутові послуги, податок на прибуток, військовий збір, аліменти та суми за виконавчими листами (у разі наявності підстав).

Станом на дату перевірки в установі відсутня заборгованість з виплати заробітної плати засудженим.

За результатами заходу отримана від фахівців Управління Держпраці інформація консолідована Харківською обласною прокуратурою та за, наявності підстав, направлена у відповідні відділи для подальшого реагування.