Головне управління Держпраці у Харківській області – учасник онлайн-марафону «БЕЗПЕКА НА КОЖНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ – 2021»

28 квітня 2021

28 квітня 2021 року до Дня охорони праці науково-виробничим журналом «Охорона праці» спільно з Європейським співтовариством з охорони праці (ESOSH) вперше в Україні було проведено онлайн-марафон «БЕЗПЕКА НА КОЖНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ – 2021», який пройшов під гаслом Всесвітнього дня охорони праці 2021 року: «ПЕРЕДБАЧАТИ, ГОТУВАТИСЯ ТА РЕАГУВАТИ НА КРИЗУ. ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ ТА ЗДОРОВ’Я НА РОБОТІ».

Учасниками заходу стали: посадові особи Державної служби України з питань праці  та територіальних органів Держпраці; представники Міжнародної організації праці; Міжнародної асоціації соціального забезпечення ISSA; великих підприємств України; міжнародні та вітчизняні експерти.

Онлайн-марафон став майданчиком, на якому провідні компанії продемонстрували зроблені кроки і реальні досягнення щодо забезпечення безпечних і здорових умов праці на виробництві. Під час заходу підприємства проводитили відеотрансляцію або демонстрували відеозапис із виробничих майданчиків про поліпшення умов праці та зниження ризиків.

Такі реальні успішні історії стали прикладом турботи про власних працівників та заохочують інші компанії удосконалювати безпеку праці на своїх виробництвах та в країні загалом.