Інформуємо працівників щодо застосування засобів індивідуального захисту

12 лютого 2024

З метою здійснення ефективної профілактичної роботи, створення безпечних умов праці на піднаглядових підприємствах головним державним інспектором  відділу  з питань безпеки праці Північно-Східного регіону управління інспекційної діяльності у Харківській області проведено робочу зустріч з працівниками лікувального закладу щодо забезпечення і застосування засобів індивідуального захисту.

Зазначено, що у медицині ЗІЗ використовують для захисту слизових оболонок, дихальних шляхів, шкіри й одягу від контакту з інфекціями. Кожен медичний працівник повинен вміти користуватися засобами індивідуального захисту, оцінювати ризики та вирішувати, який саме ЗІЗ і коли застосовувати.

Керівники закладів охорони здоров’я повинні організовувати навчання працівників та забезпечити їх необхідною кількістю ЗІЗ. Учасники навчань мають засвоїти правила вибору, одягання, знімання та утилізації ЗІЗ. Засоби індивідуального захисту, які використовують медичні працівники, повинні відповідати вимогам державних стандартів.