Інспекторами праці продовжена інформаційно-роз’яснювальна робота з питань недопущення використання не задекларованої праці

02 вересня 2020

Інспекторами праці Головного управління Держпраці у Харківській області та органів місцевого самоврядування продовжена інформаційно-роз’яснювальна робота з питань недопущення використання не задекларованої праці серед роботодавців Харківщини.

Одночасно на виконання доручення Кабінету Міністрів України з 01 вересня 2020 року Держпраці розпочато за участі та сприяння інших органів (Державної податкової служби, Пенсійного фонду, центрів зайнятості, органів місцевого самоврядування, Національної поліції тощо) проведення інспекційних відвідувань з питань виявлення неоформлених працівників.

Звертаємо увагу роботодавців, що за порушення трудового законодавства в частині оформлення трудових відносин посадових осіб може бути притягнуто до адміністративної, а саме підприємство – до фінансової відповідальності. При цьому фінансова відповідальність може застосовуватись одночасно з адміністративною.

Фінансова відповідальність (передбачена ст. 265 КЗпП).

Оскільки штрафи за порушення трудового законодавства мають прив’язку до розміру мінімальної заробітної плати, їх розмір з 1 вересня 2020 року збільшився, у зв’язку із ухваленням 25 серпня 2020 року Верховною Радою змін до держбюджету про підвищення мінімальної заробітної плати до 5 тис. грн.

За допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час при його повній зайнятості на підприємстві, виплату зарплат «в конверті» підприємство/ФОП на І-ІІІ групі оподаткування отримає лише попередження, а підприємство/підприємець на ІV групі або загальній системі оподаткування сплатить 10 мінімальних заробітних плат (з 01.09.2020 року – це 50 тис.грн). За повторне порушення протягом двох років доведеться сплатити 30 мінімальних заробітних плат (150 тис.грн відповідно).

За недопущення до проведення інспекційного відвідування з питань виявлення неоформлених працівників та зарплати «у конвертах» штраф – 16 мінімальних заробітних плат (80 тис.грн.).

Адміністративна відповідальність (передбачена ст. 41 КпАП).

Фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), допуск до роботи іноземця або особи без громадянства без дозволу на застосування праці іноземця або особи без громадянства карається штрафом від 500 до 1000 нмдг (від 8,5 тис.до 17 тис. грн). У разі повторного вчинення порушення протягом року — штраф від 1000 до 2000 нмдг (від 17 тис.до 34 тис. грн).

Пам’ятайте, що не задекларована праця – не захищає від штрафу!