КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ХАРКІВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН” повністю погасило заборгованість із виплати заробітної плати перед працівниками

28 грудня 2020

У жовтні місяці 2020 року Головним управління Держпраці у Харківській області  (далі – Управління Держпраці) було проведено позаплановий захід державного контролю додержання вимог законодавства про працю на КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ “ХАРКІВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН” з питань виконання вимог раніше виданого припису.

Під час проведення позапланового заходу встановлено наявність заборгованості із виплати заробітної плати працівникам підприємства за період березень-квітень 2020 та червень 2020 року, на загальну суму 45904,5 тис. грн.

Фахівцями Управління Держпраці з адміністрацією підприємства було проведено роз’яснювальну роботу  щодо питань своєчасної виплати заробітної плати та остаточного розрахунку при звільненні працівників. Одночасно було проінформовано про недопустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин та щодо найбільш ефективних способів дотримання законодавства про охорону праці, в т.ч. обов’язкового використання  засобів індивідуального захисту в умовах встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19) та ін.

За результатами позапланової перевірки додержання вимог законодавства про працю, було вжито заходи в межах наданих повноважень.

Станом на 21.12.2020 року на КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ “ХАРКІВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН” заборгованість із виплати заробітної плати працівникам виплачена в повному обсязі.