За сприянням Управління Держпраці на ДП «ЗАВОД ім. В.О. МАЛИШЕВА» погашена заборгованість з виплати заробітної плати у повному обсязі за березень та квітень

11 червня 2021

У травні 2021 року фахівцями Головного управлінням Держпраці у Харківській області на підставі звернень працівників було проведено захід державного контролю на ДП «ЗАВОД ім. В.О. МАЛИШЕВА».

Під час заходу були встановлені факти несвоєчасної виплати заробітної плати працівникам підприємства більш як за один місяць, що є порушенням частини 1 статті 115 Кодексу Законів про працю України та статті 24 Закону України «Про оплату праці» та виплати при звільненні працівникам всіх сум, що належать їм від підприємства, установи, організації, яка не провадиться в день звільнення, що є порушенням частини 1 статті 116 Кодексу Законів про працю України.

За результатами заходу державного контролю було вжито заходи згідно діючого законодавства, проведено роз’яснювальну роботу з адміністрацією підприємства стосовно недопущення порушення законодавства щодо оплати праці та надано Припис щодо усунення виявлених порушень.

Крім того, Головним управлінням Держпраці у Харківській області було направлено лист засновнику підприємства для сприяння в погашенні заборгованості з виплати заробітної плати та направлено інформацію до відділу спеціальної поліції Головного управління Національної поліції у Харківській області для реагування в межах повноважень.

У червні  поточного року на виконання вимог Припису адміністрацієй ДП «ЗАВОД ім. В.О. МАЛИШЕВА» у повному обсязі було погашено заборгованість з виплати заробітної плати за березень 2021 на суму понад  19 552,3 тис. грн. та за квітень 2021 на суму понад 27 149,0 млн. грн., а також перераховано ЄСВ.