На засіданні обласної комісії розглянуто стан заборгованості із заробітної плати на підприємствах Харківщини

25 листопада 2021

24 листопада 2021 року проведено засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням директора Департаменту соціального захисту населення ХОДА Юрія Шпараги.

Від Головного управління Держпраці у Харківській області на заході була присутня заступник начальника управління-начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб та інших нормативно-правових актів Наталія Фірсова.

Під час засідання було зазначено, що завдяки  вжитим заходам з початку листопада 2021 року ліквідовані борги на 6 підприємствах на  загальну суму 20 млн грн, скорочені на 17 підприємствах – на 13,9 млн грн.

Керівники КНП «Валківська центральна районна лікарня», ТОВ «Мєзєнцев» та ТОВ «Мадег» звітували про ліквідацію боргів із заробітної плати.

В свою чергу керівники підприємств-боржників комунальної форми власності: КП «Обласний інформаційно-технічний центр», КП Харківський міський центр нерухомості, КП «Жилсервіс» Первомайської міської ради, КП «Салтівводоканал» та КП «Водопровідно-каналізаційне підприємство Покотилівської селищної ради» проінформували присутніх щодо причин наявності боргів та заходів, що вживаються для їх ліквідації.

Всіх керівників попереджено про відповідальність за несвоєчасну виплату заробітної плати та доручено вжити заходів для погашення боргів по єдиному соціальному внеску та з відшкодування пільгових пенсій.

Також надані відповідні доручення членам обласної комісії щодо сприяння у вирішенні питання погашення боргів із заробітної плати на підприємствах.