На Зміївській тепловій електричній станції ПАТ «ЦЕНТРЕНЕРГО» розпочато позапланову перевірку

08 квітня 2021

Фахівцями Головного управління Держпраці у Харківській області розпочато позапланову перевірку в рамках розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, який стався з працівником підприємства Зміївської теплової електричної станції ПАТ «ЦЕНТРЕНЕРГО».

За оперативною інформацією постраждалий працював електрогазозварником.

Остаточні обставини та причини випадку з’ясовуються відповідно до «Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 №337.

Згідно ст. 6 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» під час проведення позапланового заходу інспекторами будуть з’ясовуються лише ті питання, необхідність перевірки яких стала підставою для здійснення цього заходу.

За результатами позапланової перевірки буде складено Акт та Приписи. Відповідальних осіб буде притягнуто до адміністративної відповідальності.

Також, вищевказані матеріали будуть передані спеціальній комісії з розслідування нещасного випадку для залучення до матеріалів спеціального розслідування та прийняття рішення щодо наявності порушень законодавства з охорони праці з боку адміністрації підприємства.