НАЦІОНАЛЬНИЙ ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ відзначає 100 – річний ювілей!

10 вересня 2021

10 вересня 2021 року НАЦІОНАЛЬНИЙ ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ( НФаУ) відзначає 100-річчя від дня заснування.

НФаУ- єдиний, підпорядкований Міністерству охорони здоров’я України заклад вищої освіти фармацевтичного спрямування. НФаУ – вітчизняний бренд, відзначений високою репутацією і бездоганною якістю.

Сьогодні у приміщенні Kharkiv Palace відбулося урочисте привітання від органів державної влади та відзначення державними нагородами з нагоди ювілею.

З вітальною промовою виступила ректор Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, кавалер Ордена княгині Ольги III ступеня Алла Анатоліївна Котвіцька, яка привітала колектив, студентство НФаУ, друзів, всіх, хто живе з фармацією у серці, зі 100 – річчям рідного університету.

Алла Анатоліївна зазначила, що для переважної більшості фармацевтичних кадрів України саме НФаУ дав старт у професію – університет закінчили понад 50 тис. осіб, за сторіччя з його аудиторій вийшла ціла плеяда видатних особистостей, які уславили його ім`я здобутками.  Alma Mater пишається випускниками!

До привітань з нагоди ювілею заснування приєдналося й Головне управління Держпраці у Харківській області в особі начальника управління Володимира Анатолійовича Рожанського.

Прийміть щирі вітання та подяку за Вашу щоденну працю. Бажаємо Вам натхнення та успіхів у Вашій справі, яка має велике значення для здоров’я нації та економіки країни!