Під час наради у Департаменті охорони здоров’я ХОДА розглянуто дієві заходи запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 серед медичних працівників та працюючого населення

08 вересня 2021

08 вересня 2021 року відбулася робоча нарада посадових осіб відділу з питань гігієни праці Головного управління Держпраці у Харківській області та керівництва Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації.

Під час наради розглянуто питання виконання Плану заходів щодо усунення організаційних та технічних причин інфікування, а також здійснення заходів щодо запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

За результатами наради вирішено здійснити проведення спільних ZOOM-конференцій для медичних працівників закладів охорони здоров’я, а також проведення окремої  ZOOM-конференції з залученням представників підприємств, установ, організацій м. Харкова та Харківської області.

На запланованих ZOOM-конференціях буде обговорено питання профілактики інфікування на робочих місцях та заходів, які необхідно впроваджувати для забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя, що дасть змогу запобігти стрімкому поширенню інфекційної хвороби COVID-19 серед працюючого населення.