Під час перевірки ФО-П ГОШКІН Д.Є. встановлено факт використання неоформленої праці 10 осіб

24 травня 2021

Інспекторами праці Головного управління Держпраці у Харківській області було проведено захід державного контролю у формі інспекційного  відвідування  ресторанів «MUNDSTUCK», де здійснює свою діяльність ФО-П ГОШКІН ДМИТРО ЄВГЕНОВИЧ. Захід відбувся на предмет додержання вимог законодавства про працю, в тому числі фактичного допуску  працівників до роботи без укладання трудового договору,  за чотирма фактичними адресами здійснення діяльності ФО-П ГОШКІН ДМИТРО ЄВГЕНОВИЧ.

Під час відвідування було здійснено спілкування щодо оформлення трудових договорів з фізичними особами, які виконували роботу з обслуговування відвідувачів закладів «MUNDSTUCK», зокрема роботу офіціантів, барменів, адміністраторів.

Відповідно до вимог частини третьої статті 24 КЗпП України працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Керівництвом не було надано жодних документів або пояснень, що підтверджує факт укладання трудових відносин, на підставі яких допущено до роботи 10 осіб.

Таким чином, інспекторами праці Управління Держпраці було встановлено факт допущення до роботи без укладення трудових договорів 10 працівників, що є порушенням вимог частини третьої статті 24 КЗпП України.