Посадові особи Головного управління Держпраіц у Харківській області прийняли участь у нараді щодо подолання незадекларованої праці

12 січня 2021

12 січня 2012 року Департаментом з питань праці Держпраці було проведено нараду щодо питань запобігання використанню незадекларованої праці та запобігання виробничого травматизму.

З посадовими особами територіальних органів Держпраці, з метою підвищення рівня безпеки праці, було обговорено створення робочої групи з цих питань, а також  включення до складу робочої групи представників заінтересованих органів та соціальних партнерів.

Було зазначено, що учасникам робочої групи необхідно провести аналіз стану організації безпеки праці на підприємствах області з метою виявлення найбільш ризиконебезпечних галузей виробництва. На підставі проведеного аналізу розробити Профіль безпеки праці та визначити пріоритетні напрями роботи Головних управлінь Держпраці в областях.

Відповідно до Профілів безпеки праці буде сформовано Плани превентивної роботи територіальних органів Держпраці на 20201 рік, організовано та проведено інформаційно- роз’яснювальні кампанії щодо подолання використання суб’єктами господарювання неоформленої належним чином праці та дотримання вимог чинного законодавства з питань хорони праці.