З керівництвом КНП ХОР «Обласна клінічна лікарня» обговорено заходи щодо недопущення інфікування медичних працівників COVID-19

12 жовтня 2021

На виконання окремого доручення т.в.о. Голови Державної служби України з питань праці щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії з питань здійснення профілактичних заходів, направлених на недопущення інфікування COVID-19 та поширення захворювання серед медичних працівників, з урахуванням результатів аналізу причин виникнення гострих професійних захворювань, спричинених коронавірусом SARS-CoV-2, начальником відділу з питань гігієни праці Головного управління Держпраці у Харківській області Максимом Литвиненком проведено робочу нараду з директором КНП ХОР «Обласна клінічна лікарня» Володимиром Ярошом та відповідальними особами закладу.

Під час заходу розглянуто причини інфікування медичних працівників за результатами аналізу завершених розслідувань, що пов’язані з умовами праці по лікувально-профілактичним закладам України. Обговорені пріоритетні заходи, які необхідно впровадити для профілактики інфікування медичних працівників, діяльність яких пов’язана з виконанням трудових обов’язків в умовах підвищеного ризику інфікування гострою респіраторною хворобою COVID-19.

Також було обговорено питання розслідування випадків інфікування медичних працівників COVID-19.

Наголошено на необхідності задіяння всіх наявних ресурсів для недопущення інфікування COVID-19 та поширення захворювання серед медичних працівників.