Проведення тематичного тренінгу з імітацією реальних дій на підприємстві ТОВ «ВІК «ХІТЛАЙН»

08 лютого 2024

Посадовими особами управління інспекційної діяльності у Харківській області Північно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці, проведено тематичний тренінг з імітацією реальних дій на робочих місцях за участю робітників та посадових осіб ТОВ «ВІК «ХІТЛАЙН».

Так, працівниками ТОВ «ВІК «ХІТЛАЙН» та посадовими особами міжрегіонального управління під час проведення тематичного тренінгу продемонстровано яким чином додержуються вимоги безпеки праці на виробництві, в процесі експлуатації устаткування підвищеної небезпеки.

Під час тренінгу було наголошено на важливості дотримання правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів, правил охорони праці під час виконання робіт на висоті.Також акцентовано увагу на попередженні аварійних ситуацій та використання заходів безпеки.

Результатом тренінгу стало підвищення рівня навичок учасників у роботі з обладнанням. Також були виявлені певні недоліки у роботі, які потрібно виправити та удосконалити. Тренінг з імітацією реальних дій на робочих місцях був проведений з метою підвищення кваліфікації працівників та вдосконалення роботи управління інспекційної діяльності у Харківській області Північно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці.