Питання погашення заборгованості із заробітної плати на 6 підприємствах-боржниках було розглянуто на засіданні у ХОДА

21 липня 2021

Посадовими особами управління з питань  праці Головного управління Держпраці у Харківській області прийнято участь у засіданні обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, яке було проведено за дорученням голови обласної державної адміністрації Айни Тимчук 20 липня 2021 року.

Головуючий директор Департаменту соціального захисту населення ХОДА Юрій Шпарага зазначив, що завдяки  вжитим заходам з початку липня 2021 року ліквідовані борги на 2 підприємствах на  загальну суму 26,7 млн грн, скорочені на 14 підприємствах – на 7,6 млн грн.

На засіданні було розглянуто стан погашення боргів з виплати заробітної плати на 6 підприємствах-боржниках та визначено першочергові заходи, направлені на їх ліквідацію. Керівників підприємств-боржників попереджено про відповідальність за несвоєчасну виплату заробітної плати.

Представником філії «Теплоелектроцентраль» ТОВ “ДВ Нафтогазовидобувна компанія” було повідомлено, що за статистичними даними борг із заробітної плати ліквідовано станом на 01.07.2021, ПАТ “Харківський електротехнічний завод “Трансзв’язок” дав зобов’язання про погашення заборгованості до 01.08.2021, КП “Автобаза спеціалізованого санітарного автотранспорту міста Харкова”  – до 01.09.2021, ТОВ “Харківський експериментальний завод підйомно-транспортного машинобудування” – до 01.10.2021.