Розпочато проведення планової перевірки дотримання вимог законодавства про охорону праці на АТ «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ХАРКІВМІСЬКГАЗ»

03 червня 2021

3 червня 2021 року, відповідно до «Плану заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) Державної Служби України  з питань праці на 2021 рік», затвердженого наказом Держаної служби України з питань праці №№158 від 27.11.2020, посадовими особами Головного управління Держпраці у Харківській області було розпочато проведення планової перевірки дотримання вимог законодавства про охорону праці, промислову безпеку та гірничий нагляд на АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВІ «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ХАРКІВМІСЬКГАЗ».

АТ «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ХАРКІВМІСЬКГАЗ» – одне із найбільших газорозподільних підприємств України, основною діяльністю  якого є забезпечення безперебійного та безаварійного газопостачання споживачів міста Харкова. Підприємство надає послуги з розподілу природного газу розподільчими мережами населенню, установам, організаціям бюджетної сфери та промисловим споживачам, послуги будівництва газопроводів та газифікації об’єктів.

Плановий захід проводиться під головуванням т.в.о першого заступника начальника Головного управління Держпраці у Харківській області Дмитра Гриня та  заступника голови  комісії – заступника начальника  Головного управління Держпраці у Харківській області  Марії Брезицької.

Технічним директором підприємства були представлені фахівці, які будуть задіяні в роботі  комісії під час перевірки підприємства.

Голова комісії відзначив, що будуть перевірені всі структурні підрозділи та виробничі об’єкти суб’єкта господарювання з дотримання вимог  законодавчих та нормативно – правових актів з охорони праці та промислової безпеки, буде приділено увагу експлуатації ГРП, ШРП, газових мереж, роботі Аварійно-диспетчерської служби та інших  підрозділів.

Керівництву підприємства було надано пропозиції щодо  вжиття заходів для забезпечення проведення у повному обсязі всіх регламентних робіт по утриманню й технічному обслуговуванню систем  газопостачання та обговорено питання нових підходів до удосконалення системи управління охороною праці на підприємстві.

З метою запобігання нещасних випадків на виробництві фахівці Управління Держпраці наголосили на підвищенні рівня  інформаційного забезпечення, вжитті попереджувальних заходів щодо недопущення  нещасних випадків, аварій, пожеж, вибухів під час експлуатації об’єктів підвищеної небезпеки та опалювального обладнання, дотриманні вимог нормативно-правових актів, зокрема НПАОП 0.00-1.76-15 «Правила безпеки систем газопостачання».

Перевірка триватиме по 16 червня 2021 року. За результатами планового заходу державного нагляду (контролю) буде складений Акт перевірки та вручені обов’язкові для виконання Приписи.