Складено тимчасові акти за формою Н-1/П на потерпілих працівників АТ «ХАРКІВГАЗ» внаслідок вибуху газу

23 листопада 2020

23 листопада 2020 року у місті Харків під головуванням Т.в.о. Голови Державної служби України з питань праці Віталія Сажієнка відбулося засідання комісії із спеціального розслідування групового нещасного випадку, що стався 28 жовтня 2020 року внаслідок вибуху газу та призвів до травмування та смерті працівників АТ «ХАРКІВГАЗ».

На початку  засідання головою комісії було проінформовано присутніх членів комісії, членів сімей потерпілих та загиблих про хід спеціального розслідування групового нещасного випадку, що стався у селі Березівському Дергачівського р-ну Харківської області  з працівниками  внаслідок вибуху газу під час виконання ними робіт у приміщенні ГРП, яке належить АТ «ХАРКІВГАЗ».

На порядку денному  було винесено питання щодо складення тимчасових актів за формою Н-1/П на потерпілих. Членами комісії із спеціального розслідування одноголосно було прийнято рішення щодо складення та підписання тимчасових актів на усіх потерпілих, а також подання підписаних тимчасових актів на затвердження Т.в.о. Голови Держпраці Віталію Сажієнку.

Потерпілим, членам сімей потерпілих та загиблих було роз’яснено порядок отримання ними примірників тимчасових актів за формою Н-1/П після затвердження, зазначеним у пункті 47 Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 р. № 337.

Також посадовою особою Фонду соціального страхування України у Харківській області були надані роз’яснення членам сімей потерпілих про процедуру звернення до Фонду соціального страхування України у Харківській області  та Дергачівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області  щодо одержання визначених законодавством виплат у системі соціального страхування.

Засідання відбулося у приміщенні АТ «ХАРКІВГАЗ» з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема наявність захисних масок у присутніх та дотримання  соціальної дистанції.

Розслідування групового нещасного випадку триває. Про дату наступного засідання комісії із спеціального розслідування буде повідомлено додатково.