Стан готовності до опалювального періоду перевіряється на КП «БАЛАКЛІЙСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ»

07 вересня 2021

При підготовці до опалювального періоду 2021-2022 років за зверненнями суб’єктів господарювання, а також в ході виконання річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю), фахівцями Головного управління Держпраці у Харківській області проводяться перевірки дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки на об’єктах системи газопостачання.

Також розпочато проведення позапланових заходів з перевірки об’єктів підвищеної небезпеки.

Так, з 7 вересня 2021 року розпочалась позапланова перевірка стану готовності газового обладнання до сталого опалювального періоду КП «БАЛАКЛІЙСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ».

На технічному обслуговуванні КП «БАЛАКЛІЙСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» знаходиться 19 котелень, які опалюють дошкільні, шкільні заклади та лікарняні установи.

Під час перевірки з  працівниками підприємства був проведений семінар щодо надійної та безпечної експлуатації систем газопостачання в опалювальний. Було зазначено про необхідність та своєчасність забезпечення планово-профілактичних, аварійно-відновлювальних робіт на котельних та топкових, системах димовідведення, утримання в належному стані приміщень, де розміщено газовикористовуюче обладнання та про необхідність проведення тренувань з аварійних ситуацій за розробленими планами ліквідації та локалізації аварійних ситуацій з персоналом газового господарства.

Головне завдання, яке стоїть перед керівниками підприємства – це вжиття заходів з метою недопущення  нещасних випадків, аварій, пожеж, вибухів під час експлуатації котелень (топкових) та опалювального обладнання.

За результатами позапланового заходу будуть оформлені відповідні розпорядчі документ- Акти та Приписи.