Суб’єкту господарювання доведеться сплатити штраф понад 90 тис. грн. за неналежне оформлення трудових відносин

17 лютого 2021

У лютому 2020 року посадовими особами Головного управління Держпраці у Харківській області було проведено захід державного контролю у формі інспекційного відвідування суб’єкта господарювання, який за видом економічної діяльності здійснює діяльність з надання послуг мобільного харчування, обслуговування напоями (основний).

В ході реалізації контрольних повноважень було встановлено наявність на підприємстві фактів незадекларованої праці працівників, які здійснювали діяльність в інтересах Фізичної особи – підприємця, зокрема, виконуючи роботу бармена, офіціанта без належного оформлення трудових відносин.

За приписами ст. 43 Конституції України кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку він вільно погоджується. Держава створює умови для повного здійснення громадянами права на працю. Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці, на заробітну плату, не нижчу від визначеної законом.

Відповідно до ч.2 ст. 3 КЗпП України працівники реалізують право на працю шляхом укладення трудового договору про роботу на підприємстві, в установі, організації або з фізичною особою.

Так, за результатами проведеного заходу уповноваженою посадовою особою Головного управління Держпраці у Харківській області було винесено постанову про накладення штрафу за порушення суб’єктом господарювання приписів ч.3 ст.24 КЗпП України.

Рішенням Харківського окружного адміністративного суду від 03.09.2020 року у задоволенні адміністративного позову суб’єкту господарювання було  відмовлено у повному обсязі.

Постановою Другого апеляційного адміністративного суду від 16.02.2021 року визнано законною постанову Головного управління Держпраці у Харківській області в частині накладення штрафу на суб’єкт господарювання за фактичний допуск до роботи працівників, які виконували роботи бармена, офіціанта без належного оформлення трудових відносин.

Оцінивши всі доводи апеляційної скарги та заперечення проти останньої колегія суддів встановила, що функції які виконували працівники підприємства притаманні саме найманим працівникам згідно класифікатору професій ДК 003:2010 («Бармен», «Офіціант»). Позивачем не було надано, як під час інспекційного відвідування, так і під час розгляду справи, доказів належного оформлення трудових  відносин (ані наказів, ані трудових договорів, ані повідомлень про прийняття працівників на роботу) між ним та двома  працівниками, які виконували роботу бармена та офіціанта в інтересах суб’єкта господарювання. Разом з тим, Судом було встановлено, що факт допуску до роботи без належного оформлення трудових відносин відповідачем був зафіксований в ході інспекційного відвідування та підтверджений в ході судового розгляду справи належними, допустимими та достовірними доказами.  Отже,  в даному конкретному випадку з боку суб’єкта господарювання  має місце порушення приписів ч.3 ст.24 КЗпП України.

Суб’єкту господарюванню доведеться сплатити штраф у розмірі 94 тис. 460 грн.