ТОВ “КІНДЕРЛЕНД” створив перешкоди у діяльності інспекторів праці

11 червня 2021

10 червня 2021 року на підставі наказу та направлення інспекторами праці Головного управління Держпраці у Харківській області було здійснено спробу проведення інспекційного відвідування на предмет офіційного працевлаштування найманих працівників ТОВ “КІНДЕРЛЕНД”.

Суб’єкт господарювання здійснює свою діяльність у місті Дергачі Харківської області, але провести інспекційне відвідування виявилося неможливим оскільки представник підприємства не допустив до виробничих приміщень для спілкування з працівниками, чим створив перешкоди у діяльності інспекторів праці. По даному факту інспекторами було викликано наряд поліції та написано заяву.

Також інспекторами праці складено Акт про неможливість проведення заходу державного контролю, що є підставою для розгляду справи про накладення штрафу відповідно до ст.265 КЗпП України у строки, визначені Порядком КМУ від 17 липня 2013 № 509 «Про затвердження Порядку накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення».

Штрафна санкція, відповідно абз.8 ст.265 КЗпП України, становить  шістнадцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення.