Триває планова перевірка ТОВ «АВТОПАРКІНГ», що здійснює торгівлю пальним на АЗС

14 січня 2022

Триває проведення посадовими особами Головного управління Держпраці у Харківській  області  планового заходу державного нагляду (контролю) з питань дотримання вимог законодавчих та нормативно – правових актів з охорони праці та промислової безпеки  ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АВТОПАРКІНГ», що  розташоване у місті Харкові.

Основна діяльність підприємства – роздрібна  торгівля пальним на АЗС, АГЗП.

Окрім перевірки структурних підрозділів та виробничих об’єктів суб’єкта господарювання із зазначених питань, фахівцями відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці приділяється увага попередженню виробничого травматизму шляхом здійснення профілактичних заходів. Відповідну інформаційну роботу було проведено з працівниками підприємства.

Також розглядаються питання реєстрації та взяття на облік  ємностей  для зберігання паливно-мастильних матеріалів; ідентифікації, наявності дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію  (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки; проведення спеціалізованого навчання щодо виконання робіт підвищеної небезпеки та використання відповідного обладнання, ін.

За результатами планової перевірки керівництву суб’єкта господарювання буде виданий Акт та вручені обов’язкові для виконання Приписи.