У ХОДА відбулося чергове засідання обласного штабу з організації підготовки Харківської області до опалювального періоду

14 вересня 2021

14 вересня 2021 року розпочато проведення другого етапу засідань обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2021/2022 років.

На засіданні членами обласного штабу під головуванням заступника голови ХОДА Михайла Харнама було розглянуто технічний стан готовності до осінньо-зимового періоду Куп’янського, Ізюмського, Красноградського, Лозівського районів.

На заході також були присутні генеральний директор Директорату енергоефективності Мінрегіону Дмитро Петрунін, представники профільних департаментів Харківської обласної державної адміністрації, представники районних державних адміністрацій, територіальних громад.

Від Головного управління Держпраці у Харківській області у засіданні прийняла участь заступник начальника управління-начальник відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Наталія Єременко.

Дмитро Петрунін відзначив, що рівень підготовки Харківської області є значно вищим, ніж середній в Україні. Загалом в області теплове господарство підготовлено на 91,6%, у 13 громадах підготовка об’єктів теплового господарства вже завершена, котельні технічно підготовлено на 91,9%. Зокрема, житловий фонд області підготовлено на 94,2%, а водопровідно-каналізаційне господарство області – на 94,7%.

Окрім цього, по області проводиться підготовка комунальної снігоприбиральної техніки, її забезпечено на 91,2% до планових завдань. Проведено також роботу щодо залучення додаткової спецтехніки.

Фото: ХОДА