В Управлінні Держпраці проведено онлайн захід до Дня охорони праці

28 квітня 2021

Сьогодні 15-та річниця святкування Дня охорони праці в Україні! Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці.

У Головному управлінні Держпраці у Харківській області з нагоди Дня охорони праці було проведено онлайн – конференцію, під час якої начальник Головного Управління Володимир Рожанський привітав зі святом присутніх на конференції, вшанував пам’ять загиблих на виробництві та наголосив девіз Дня охорони праці у 2021 році: «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР –  системи безпеки та здоров’я на роботі» за  рекомендацією Міжнародної організації праці.

Саме нинішня криза демонструє важливість зміцнення систем безпеки та здоров’я, включно зі службами безпеки та охорони здоров’я на роботі як на національному рівні, так і на рівні підприємств.

Питання безпеки праці, дотримання вимог законодавства з охорони праці, впровадження ризикоорієнтованого підходу в систему охорону праці на підприємствах Харківщині, а також проведення профілактики виробничого травматизму та інфікування на COVID-19 були розглянуті під час заходу.

Головне управління Держпраці у Харківській області наголошує: щоб запобігти нещасним випадкам і аваріям, кожен з нас повинен адекватно оцінити ризики на виробництві або в побуті та завжди пам’ятати про Охорону Праці! Тому що найдорожче, що є у людини – це життя!