Відбулась нарада з перевізниками Харківської області та міста Харкова

03 вересня 2020

В рамках спільної Угоди між Головним управлінням Держпраці у Харківській області та Управлінням Укртрансбезпеки у Харківській області   проведена спільна нарада з перевізниками Харківської області та міста Харкова  щодо інформування  перевізників  про початок проведення з 1 вересня 2020 року інспекційних відвідувань з питань виявлення неоформлених працівників .

На виконання доручення Кабінету Міністрів України з 01 вересня 2020 року Держпраці розпочато за участі та сприяння інших органів (Державної податкової служби, Пенсійного фонду, центрів зайнятості, органів місцевого самоврядування, Національної поліції тощо) проведення   інспекційних відвідувань з питань виявлення неоформлених працівників.

Начальник управління з питань праці  Марина Кочукова зазначила, що
першочергово заходи державного контролю у формі інспекційного відвідування проводяться у роботодавців, які мають найвищий ризик застосування незадекларованої праці, тобто високі ризики використання найманої праці без укладання трудових договорів. Під ризик потраплять суб’єкти у яких обсяг наданих послуг не відповідає фактичної чисельності найманих працівників, у яких відбулося зменшення кількості працівників під час карантину та відсутня позитивна динаміка працевлаштування після пом’якшення карантинних заходів, у тих які приховують трудові відносини, замінюючи їх іншими видами цивільних або господарських відносин.
Звернула увагу, що чинним законодавством передбачено кримінальну, адміністративну та фінансову відповідальність за порушення законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин із найманими працівниками.

До відома:

Фінансова відповідальність (передбачена ст. 265 КЗпП).

Оскільки штрафи за порушення трудового законодавства мають прив’язку до розміру мінімальної заробітної плати, їх розмір з 1 вересня 2020 року збільшився, у зв’язку із ухваленням 25 серпня 2020 року Верховною Радою змін до держбюджету про підвищення мінімальної заробітної плати до 5 тис. грн.

За допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час при його повній зайнятості на підприємстві, виплату зарплат «в конверті» підприємство/ФОП на І-ІІІ групі оподаткування отримає лише попередження, а підприємство/підприємець на ІV групі або загальній системі оподаткування сплатить 10 мінімальних заробітних плат (з 01.09.2020 року – це 50 тис.грн). За повторне порушення протягом двох років доведеться сплатити 30 мінімальних заробітних плат (150 тис.грн відповідно).

За недопущення до проведення інспекційного відвідування з питань виявлення неоформлених працівників та зарплати «у конвертах» штраф – 16 мінімальних заробітних плат (80 тис.грн.)

Адміністративна відповідальність (передбачена ст. 41 КпАП).

Фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), допуск до роботи іноземця або особи без громадянства без дозволу на застосування праці іноземця або особи без громадянства карається штрафом від 500 до 1000 нмдг (від 8,5 тис.до 17 тис. грн). У разі повторного вчинення порушення протягом року — штраф від 1000 до 2000 нмдг (від 17 тис.до 34 тис. грн).

Пам’ятайте, що не задекларована праця – не захищає від штрафу!