З керівниками структурних підрозділів КНП «МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА №11» ХМР обговорено заходи щодо попередження інфікування коронавірусною інфекцією

24 грудня 2020

На виконання окремого доручення т.в.о. Голови Державної служби України з питань праці Віталія Сажієнка, відділом з питань гігієни праці Головного управління Держпраці у Харківській області проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з керівниками та медичними працівниками закладів охорони здоров’я щодо здійснення профілактичних заходів, направлених на недопущення інфікування COVID-19 та поширення захворювання серед медичних працівників, з урахуванням результатів аналізу причин виникнення гострих професійних захворювань, спричинених коронавірусом SARS-CoV-2.

Фахівцями Управління Держпраці було проведено робочу нараду з керівниками структурних підрозділів та медичними працівниками КНП «МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА №11» ХМР.

Під час заходу присутнім були зазначені причини інфікування медичних працівників за результатами аналізу завершених розслідувань, що пов’язані з умовами праці.

Також, з працівниками медичного закладу було намічено організацію та проведення профілактичних заходів, які необхідні для попередження інфікування медичних працівників, діяльність яких пов’язана з виконанням трудових обов’язків в умовах підвищеного ризику інфікування гострою респіраторною хворобою COVID-19.

Фахівцями Управління Держпраці було наголошено на необхідності дотримання Стандарту медичної допомоги «Короновірусна хвороба (COVID-19)», затверджених наказом МОЗ України від 28.03.2020 за №722 (зі змінами), зокрема вимог додатку 6 щодо раціонального використання засобів індивідуального захисту медичними працівниками при контакті з хворими та/або особами з підозрою на COVID-19. Окремо було підкреслено, що засоби індивідуального захисту повинні відповідати вимогам національних стандартів.