З працівниками ТОВ Компанія «МАГНЕТІК» проведено профілактичну бесіду щодо недопущення нещасних випадків на виробництві

05 квітня 2021

5 квітня  2021 року посадовими особами Головного управління Держпраці у Харківській  області, згідно зі ст. 5 та ст. 7 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської  діяльності» відповідно до «Плану заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) Державної Служби України  з питань праці на 2021 рік», затвердженого наказом Держаної служби України з питань праці №№158 від 27.11.2020, було розпочато планову перевірку дотримання вимог законодавства про охорону праці, промислову безпеку та гірничий нагляд на ТОВ Компанія «МАГНЕТІК» (Харківська область, м. Чугуїв). Основна діяльність суб’єкта господарювання – виробництво інших видів електропроводу  і  кабелю.

На початку планового заходу, з метою запобігання нещасних випадків, фахівцями Управління Держпраці було проведено профілактичну бесіду  з працівниками підприємства щодо безпечного виконання робіт і експлуатації обладнання, зокрема дотримання вимог діючих законодавчих актів у сфері охорони праці при  роботах підвищеної небезпеки;  допуску до роботи  працівників, які пройшли навчання та перевірку знань з питань охорони праці,  пройшли медичні огляди під час прийняття на роботу та протягом трудової діяльності (періодичні медичні огляди), та які забезпечені спеціальним одягом, спеціальним взуттям та іншими ЗІЗ.

Працівникам  надані  пропозиції  щодо запобігання виробничого травматизму, а саме: проведення превентивних заходів на  підприємстві, оновлення застарілого обладнання, постійного контролю за виконанням вимог інструкцій з охорони праці.

Також, були проаналізовані актуальні зміни, що відбулися у нормативно – правовій базі з охорони праці, та обговорені питання нових підходів до удосконалення системи управління охороною праці на підприємстві.

Захід державного нагляду (контролю) триватиме по 16 квітня 2021 року. За результатами будуть складені Акт та вручені для обов’язкового виконання Приписи.