За сприяння ГУ Держпраці у Харківській області підприємством погашено заборгованість у повному обсязі

14 січня 2022

Фахівцями управління з питань праці Головного управління Держпраці у Харківській області у жовтні 2021 року було проведено позаплановий захід державного контролю щодо додержання вимог законодавства про працю КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР НЕРУХОМОСТІ» (КП «ХМЦН»).

В ході проведення заходу контролю були встановлені порушення законодавства про працю, а саме: станом на 01 жовтня 2021 року мала місце заборгованість із виплати заробітної плати перед 26 працівниками за період квітень-серпень 2021 року в загальній сумі 1605,7 тис. грн., у т.ч. перед 1 звільненим у серпні 2021 року працівником в сумі 42,4 тис. грн.

За результатами заходу контролю керівнику підприємства був наданий Припис щодо усунення виявлених порушень, направлено листа до засновника КП «ХМЦН» – ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ для сприяння в погашенні заборгованості із виплати заробітної плати перед працівниками КП «ХМЦН», направлено листа до Головного управління Національної поліції в Харківській області для інформування щодо наявності заборгованості на підприємстві, а також інформація була направлена для розгляду на засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій та інших соціальних виплат під головуванням директора Департаменту соціального захисту населення ХОДА.

У січні 2022 року, в ході контрольних повноважень перевірки виконання суб’єктом господарювання вимог Припису, посадовими особами управління з питань праці Головного управління Держпраці у Харківській області встановлено, що КП «ХМЦН» повністю погашено заборгованість із заробітної плати перед всіма працівниками на загальну суму майже 3 млн. грн.

Підприємство надалі зобов’язується дотримуватись чинного законодавства про працю.