Заборгованість із виплати заробітної плати на КП БРР «БАЛАКЛІЙСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» погашено у повному обсязі

04 січня 2021

У жовтні 2020 року Головним управлінням Держпраці у Харківській області на підставі звернення працівників було проведено захід державного контролю на КП БРР «БАЛАКЛІЙСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ», в ході якого були встановлені факти несвоєчасної виплати заробітної плати працівникам підприємства більш як за один місяць, що є порушенням частини 1 статті 115 Кодексу Законів про працю України та статті 24 Закону України «Про оплату праці».

За результатами інспекційного відвідування було вжито заходів згідно діючого законодавства, проведено роз’яснювальну роботу з адміністрацією підприємства стосовно недопущення порушення законодавства щодо оплати праці та надано припис щодо усунення виявлених порушень. Крім того, Головним управлінням Держпраці у Харківській області було направлено лист засновнику підприємства для сприяння в погашенні заборгованості з виплати заробітної плати та інформацію до Головного управління Національної поліції у Харківській області для реагування в межах повноважень.

У грудні 2020 року на виконання вимог припису Головним управлінням Держпраці у Харківській області було проведено захід державного контролю, у ході якого КП БРР «БАЛАКЛІЙСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» у повному обсязі було погашено заборгованість з виплати заробітної плати перед 115 працівниками підприємства на загальну суму понад 1,1 млн. грн.